ТЕХНОЛОГІЯ SIP

   Після обширних досліджень і випробувань пінополістиролу в рулонних покрівлях було встановлено, що матеріал залишається стабільним протягом понад 30 років і відповідає всім стандартам довговічності.

Дослідження підтвердило, що будівля, побудована за технологією SIP, може прослужити близько 100 років і більше, тому будівництво таких будинків стрімко набирало популярності в США, Канаді та Японії, де якість SIP-панелей підтверджували навіть землетруси.

СІП-панелі – це конструкційні теплоізоляційні плити, що складаються з двох плит OSB і склеєного між собою пінополістиролу. Це жорсткий матеріал з чудовими теплоізоляційними властивостями, що робить будинки, побудовані за технологією SIP, більш економічними та вимагають значно менших витрат протягом усього терміну експлуатації.

СІП-панелі можна використовувати для підлоги, стін, стелі та даху для житлових, комерційних або індивідуальних будівель.

Характеристики СІП панелей.

Багато випробувань довели, що високоякісні SIP панелі гарантують довговічність і стійкість конструкції будь-якої виготовленої будівлі, що позитивно позначається на терміні її експлуатації. Однією з унікальних особливостей є невелика вага панелі.

СІП панель товщиною 174 мм важить приблизно 19 кг на 1 м2, а, наприклад, цегляна стіна площею 1 м2 товщиною 25 см важить від 300 до 476 кг. Звідси можна зробити висновок, що будівлі з СІП панелей набагато легше цегляних будинків, тому будинки з СІП панелей не потребують звичайного потужного фундаменту. Вага у них досить невелика, але щільність і твердість високі – тому будинок не просідає і може бути побудований на невеликій глибині або стовповому фундаменті. Це істотно здешевлює будівництво будинку і прискорює процес

Будинки з СІП панелей не тільки витримують будь-які зовнішні впливи, але і дозволяють створити будь-яке планування і дизайн інтер’єру. Міцність і довговічність таких будинків багато в чому перевершує інші популярні будівельні матеріали.